Skup aut używanych

Chętnie kupimy każdy model. Przyjmujemy zarówno wersje Europejskie, jak i przeznaczone na obcy rynek, jednak preferujemy możliwie jak najmłodsze pojazdy. Istotne jest również, by były bezwypadkowe. Najlepiej jeśli auto miało maksymalnie 1-2 właścicieli. W takich przypadkach oferowana przez nas cena jest najkorzystniejsza. Nasza oferta stanowi świetne rozwiązanie dla każdego, kto chce szybko sprzedać auto i od razu otrzymać pieniądze.

Dlaczego my?

Proces sprzedaży auta jest szybki i bez wysiłku właściciela. Dbamy o to, by każda transakcja przebiegła możliwie sprawnie i obie strony były z niej zadowolone. Interesują nas praktycznie wszystkie auta, najchętniej Toyoty.

Jak przebiega transakcja?

Chcąc sprzedać auto, należy się z nami skontaktować w celu wstępnego omówienia sprzedaży. Można to zrobić przyjeżdżając do salonu, a także mailowo lub telefonicznie. Po kontakcie telefonicznym lub mailowym, gdy mają Państwo pewność, że jesteśmy zainteresowani pojazdem, umawiamy się na spotkanie. Na tym etapie dokonujemy oględzin pojazdu. Sprawdzamy zarówno jego stan wizualny, jak techniczny. Na tej podstawie określamy cenę auta. Wpływ na nią ma wiele czynników, takich jak marka, model, rok produkcji, stan techniczny, stan dokumentacji serwisowej, liczba właścicieli, pochodzenie czy popyt na dany model. Gdy ustalimy cenę odpowiadającą obu stronom, przechodzimy do formalności. Na tym etapie sporządzamy umowę lub sprzedający wystawia fakturę. Warto pamiętać, że podczas sporządzania umowy niezbędny będzie dowód rejestracyjny samochodu, karta pojazdu, klucze zapasowe czy dokument tożsamości właściciela auta. W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu Zachęcamy do konsultacji z naszymi pracownikami. Każdy z nich jest doświadczonym fachowcem, który potrafi przeanalizować sytuację i zaproponować klientowi najlepszą, możliwą ofertę. W ten sposób współpraca jest korzystna dla obu stron.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Skontaktuj się z nami!

Szybki kontakt telefoniczny
Wygodny kontakt przez formularz

Zaufali nam

Kontakt

ul. Czekoladowa 10
Bielany Wrocławskie
55-040 Kobierzyce

tel. +48 71 750 09 57
e-mail: flota@toyotanowakowski.pl

Godziny otwarcia
poniedziałek – piątek: 08:30 – 16:00

ul. Uczniowska 21
58-306 Wałbrzych

tel. +48 74 648 17 32
e-mail: flota@toyotanowakowski.pl

Godziny otwarcia
poniedziałek – piątek: 08:30 – 16:00

Chciałbyś zapytać o naszą ofertę lub umówić się na spotkanie?

Jesteś zdecydowany na dany model/usługę i chciałbyś szybko dokonać rezerwacji?

Chciałbyś złożyć zamówienie i potrzebujesz doradztwa?

We wszystkich kwestiach
chętnie pomożemy – skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami!